Матеріали


Шкіра


Шкіра складає близько 70% взуття та є найважливішим використаним матеріалом. Тому ми використовуємо тільки першокласну натуральну шкіру з України. Найвища якість можлива, тільки якщо тварини утримуються в належних умовах. Саме тому ми продумано вибираємо наших виробників шкіри і завжди перевіряємо якість кожної пропозиції. Цей підхід сприяє можливості використовувати шкіру товщиною понад 2,2 ммТекстиль


Ваше здоров'я та комфорт є найвищим пріоритетом для нас. TАЛАН використовує тільки високотехнологічні матеріали провідних міжнародних виробників.


Meш – Vela TechnologiesДистанційні тканини (також називають тканями 3D або тканини типу mesh) - це сучасна продукція, що забезпечує високу повітрянопрохідність і мінімальне поглинання води та вологи.


Це привабливий дизайн, функціональність та комфорт. Це 3D тканини косої в'язки, що володіють властивостями опору зносу і максимальної повітрянопроникністю.


Окрім того, щоб бути м'яким і яскравим, 3D Меш представляє високу стійкість для стирання і рекомендується для класичного, спортивного та безпечного взуття, а також у жіночі черевики.


Гарний і елегантний вигляд, разом із приємною на дотик повехністю робить взуття дійсно престижним.Cordura – висока стійкість до стирання


Cordura(Кордура) - тканинний матеріал з поліаміду(нейлону). У виробництві Кордури розрізані поліамідні волокна знову закручені, а потім сплетені. Це дає тканині особливо високу кінцеву міцність на розтягування. Більше того, Кордура легка, міцна і дихаюча тканина.


Вкладна устілка – Vildona


Вона виготовлена зі спеціального нетканого текстильного поліестера та віскози. Віна має чудові теплоізоляційні властивості, чудові характеристики поглинання та швидко висихає.Кевларовий захист стопи – Biagoli


Захист та Комфорт


Антипрокольна захисна устілка належить до нового покоління текстильних виробів для захисту підошви, в основному призначена для спеціалізованого захисного взуття, де вам потрібно увесь захист від випадкового проколювання стопи. Характеристики - гнучкість, пропускає повітря та добрі показники теплопроводності -ізолює від тепла та холода, а також надзвичайно комфортне взуття - фундаментальна необхідність для всіх, хто носить захисні черевики протягом цілого дняBASF


BASF є світовим виробником диференційованих хімічних речовин. Взуттєві системи BASF поліуретан легкі, але міцні, зручні, але міцні, міцні та міцні. Вони добре працюють у важкодоступному робочому взутті, де хімічна, нафтова, розчинник та стійкість до ковзання необхідні для дотримання стандартів безпеки на робочих місцях..