Гарантійні обов’язки


Гарантійний термін використання взуття становить 180 днів. ОСОБЛИВІ УМОВИ 1. Нерівномірність кольору чи структури шкіри характеризує її натуральність, а не є дефектом. 2. Якщо Ви придбали взуття з кольоровою підкладкою (чорного, червоного, сріблястого чи ін. кольорів) або ж кольорове взуття без підкладки (наприклад босоніжки), то будьте готові до того, що під дією вологи і поту взуття може фарбувати ноги, що не вважається дефектом виробництва. 3. Вимоги стосовно якості взуття, яке експлуатувалось не по сезону - не приймаються. 4. Гарантія не розповсюджується на знос устілок, набойок, профілактики, зумовлені часом використання. 5. Залом шкіри в місцях найбільшого перегинання, які утворюються в процесі формування взуття по стопі, є істотними наслідками експлуатації взуття і не є дефектом. Будь яке прання взуття забороняється.

Для того, щоб взуття приносило Вам задоволення кожен день і служило тривалий час, дотримуйтесь простих правил:


Тримайте взуття в чистоті  Необхідно правильно підбирати взуття за розміром і повнотою з урахуванням індивідуальних особливостей стопи. Нога у взутті не повинна бути стислою, взуття повинне бути зручним.

Сезонність
Купуючи та експлуатуючи взуття враховуйте його сезонність і призначення.
Пам’ятайте, що взуття зі шкіри та текстилю не призначене для носіння в дощову погоду, тому що воно може намокнути.
Модельне взуття призначене для короткочасного носіння під час святкових та урочистих подій.
Повсякденне взуття використовується для носіння на вулиці і в приміщені з урахуванням особистих вподобань і вікових особливостей.
Літнє взуття за конструкцією та типом використаного матеріалу, призначене для носіння тільки в літній період.
Зимове взуття за конструкцією та типом використаного матеріалу, призначене для носіння в зимовий період.
Демісезонне взуття призначене для носіння в весняно-осінній період, тому що конструкція взуття і матеріали для його виготовлення підбиралася саме з урахуванням цього типу погодних умов.

Для збереження взуття необхідно:
 
  • знімати взуття, не наступаючи на задник;
  • при одяганні взуття користуйтеся ріжком, щоб запобігти розриву швів і деформації взуття.
  • щодня очищати взуття від пилу і бруду м’якою вологою тканиною або щіткою, а потім витерти сухою; забороняється мити взуття у воді;
  • сушити взуття тільки природним шляхом подалі від прямих сонячних променів, опалювальних і обігрівальних приладів, використовуючи спеціальні засоби для збереження форми взуття або набивши взуття зсередини м’яким сухим папером;
  • не надягайте одну і ту ж пару взуття кілька разів поспіль, дайте їй можливість висохнути природним шляхом;
  • на сухе і чисте взуття необхідно періодично наносити спеціальні засоби і креми для догляду за шкіряним взуттям, і через 5-10 хвилин після нанесення крему відполірувати шкіряну поверхню взуття м’якою тканиною;
  • перед тривалим зберіганням взуття необхідно почистити, висушити та спакувати у коробку або мішечок з тканини.

Шкіряне взуття:
Після використання почистіть взуття від бруду і пилу гумовою щіткою. Щоб оновити колір, додати блиску і захистити від дії навколишнього середовища, намажте верх взуття тонким шаром кольорового або безбарвного прозорого крему спеціального призначення. Через три-п’ять хвилин відполіруйте його волосяною щіткою або тканиною з вовни. У разі, якщо лицьовий шар шкіри механічно пошкоджений, нанесіть на пошкоджене місце тонкий шар фарби відповідного тону. Після того як фарба висохне, вичистіть взуття сухою щіткою. Для поліпшення зовнішнього вигляду намажте боки підошви кремом відповідного кольору.

Вибір захисного взуття
Часто, коли захисні черевики не відповідають очікуванням, це пов'язано з тим, що взуття не підходить для виконання завдання.

Спеціалісти з безпеки можуть гарантувати, що працівники оснащені правильними черевиками або черевиками, провести оцінку небезпеки для кожного робочого завдання, щоб визначити, який тип захисту ноги потрібен для кожної роботи.
Це гарантує, що ви отримаєте максимальну віддачу від ваших чобіт.
Подібно до всього, що більше турбуєшся, ви покладете в чоботи, тим більше ви будете носити з черевиків.
  Коли вам потрібні гарантійні послуги, надішліть детальний опис електронною поштою, на фірмовому бланку компанії, опишіть проблему, зазначивши назву моделі захисного взуття ТАЛАН, дату виготовлення та дату виставлення рахунку.

Зображення пошкодження взуття слід прикріпити.