ТАЛАН


На даний час Група "ТАЛАН" є потужним об'єднанням провідних підприємств легкої промисловості, виробничі потужності яких дозволяють випускати 3,5 млн. пар взуття в рік, де працює більш 10 тис. працівників. На базі об'єднання "ТАЛАН" створений науково-виробничий центр по розробці, дослідженню і виготовленню засобів індивідуального захисту.

В умовах динамічних вимог ринку і жорсткої конкуренції ключовими елементами успіху є безпека і якість пропонованої продукції. Щоб вийти на рівень сучасних вимог по якості, особлива увага приділяється технології виробництва продукції, установлені потокові лінії з устаткуванням ведучих машинобудівних фірм Німеччини, Чехії, Словаччини, Австрії, Італії, що дозволяє виготовляти взуття на рівні Європейських стандартів якості, поліпшеного дизайну і міцності. Власна технічна лабораторія, акредитована в Реєстрі Системи сертифікації Укрсепро та ВАТ "УкрНДІШП".

Тісно співпрацюючи з передовими підприємствами, ми виготовляємо продукцію, що відповідає всім умовам і специфічним вимогам експлуатації. Для виготовлення саме цього взуття цільовим призначенням на конкурсній основі закуповується і завозиться спеціальна сировина і комплектуючі, що мають найкращі властивості: стійкість до підвищених температур, їх різким перепадам, поглинанню вологи.

Нашу продукцію протягом декількох років постійно здобувають усі підрозділи "Укрзалізниці", а також такі підприємства як: "МітталСтіл Кривий Ріг", ВАТ"Укрнафта", МК ім "Ілліча" та ін.

У взаєминах з партнерами об'єднання зарекомендувало себе відповідальним виробником і користується репутацією надійного постачальника.
.

Наше бачення


Основні зусилля компанії "ТАЛАН" спрямовані на забезпечення системного підходу до якості продукції спеціального призначення.
 
Багаторівневий контроль якості, обов'язкова сертифікація і гарантійні зобов'язання є невід'ємною частиною нашої роботи. Ми повністю усвідомлюємо важливість безпеки праці, тому постійно ведемо науково-дослідну роботу, розробляємо нову технічну документацію, організовуємо виїзні семінари, беремо участь в спеціалізованих виставках і конференціях. В ході даних заходів наші фахівці дають кваліфіковані консультації по використанню продукції марки "ТАЛАН", допомагаючи оптимізувати витрати з охорони праці та заощадити кошти в результаті застосування сучасних, комфортних, безпечних і більш довговічних виробах.

Наша місіяІснуємо для того, iщоб захистити робітників у всьому світі з надійним захисним взуттям починаючи з 1923 року.  Висока безпека, ергономічні характеристики та комфорт у поєднанні з привабливим дизайном за доступною ціною - це наша філософія виробництва. Особистий захист має бути доступним для всіх, оскільки ваша безпека є найвищим пріоритетом для нас.

Наші основні цінності
  • Взаємна повага з нашими партнерами
  • Цінні відносини довіри
  • Щирість у справі
  • Відповідальність у всіх сферах
  • Гнучкість
  • Соціальна відповідальність